Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lufthansa Magazine 4.4

Lufthansa Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Lufthansa Magazine powstało w studiu firmy Deutsche Lufthansa AG.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1304
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Deutsche Lufthansa AG
Rozmiar: 17 KB
Nazwa pliku:
Lufthansa Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Lufthansa Magazine zostało stworzone przez firmę Deutsche Lufthansa AG.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.4 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Esquire Magazine oraz Popular Science+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.