Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

LibreOffice Spolszczenie (Linux) 64-bit Red Hat/Fedora/Mandriva/openSUSE 4.1.1

LibreOffice Spolszczenie to paczka językowa umożliwiająca zainstalowanie języka polskiego w darmowym pakiecie biurowym LibreOffice.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 321
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: The Document Foundation
Rozmiar: 3.35 MB
Nazwa pliku: LibreOffice_4.1.1_Linux_x...

[inne wersje programu LibreOffice Spolszczenie (Linux) 64-bit Red Hat/Fedora/Mandriva/openSUSE]
LibreOffice jest to kompletny, dostępny za darmo pakiet biurowy. Jest to niejako odpowiednik MS Office, jednak od produktu Microsoftu różni się tym, że jest bezpłatny zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Mamy tu edytor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, program do tworzenia prezentacji Impress, aplikację graficzną Draw, a także narzędzie do obsługi i tworzenia baz danych Base. Wszystkie elementy składowe pakietu posiadają funkcjonalność, jakiej nie powstydziłyby się drogie aplikacje. W prezentowanym wydaniu wprowadzono szereg mniejszych zmian i modyfikacji.

LibreOffice Writer to edytor tekstu posiadający mnóstwo użytecznych funkcji – nie tylko dotyczących formatowania, ale również obsługi korespondencji seryjnej, szablonów, itp. Base działa na silniku H-SQL, ale potrafi także obsługiwać bazy danych zbudowane na dBase. Najbardziej ciekawy i nowatorski jest DRAW – otrzymujemy tu tyle narzędzi do tworzenia grafiki, że spokojnie mógłby być to samodzielny, komercyjny program. Paczka językowa przeznaczona jest dla LibreOffice w wersji na 64 bitowe systemy: Red Hat, Fedora, Mandriva i openSUSE.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.