Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gentoo Linux 2004.2 CD2

Szybka i elastyczna dystrybucja systemu Linux, skierowana głównie do developerów i administratorów sieci. Wykorzystuje ona technologięi portów znaną z systemów BSD. Plik zawiera drugą płytę systemu, na której zapisano prekompilowane aplikacje dodatkowe, takie jak pakiety biurowe, środowiska graficzne i inne narzędzia.

Liczba pobrań: 111
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Gentoo
Rozmiar: 663.55 MB
Nazwa pliku: packages-x86-2004.2.iso

[inne wersje programu Gentoo Linux]
Szybka i elastyczna dystrybucja systemu Linux, skierowana głównie do developerów i administratorów sieci. W przeciwieństwie do innych dystrybucji, Gentoo posiada zaawansowany system zarządzania pakietami składowymi systemu, który nosi nazwę Portage. Nawiązuję on do tradycji portów znanych z systemów BSD i umożliwia tworzenie zależności, profili systemowych, wirtualnych pakietów oraz "fałszywych" instalacji. Gentoo Linux kompiluje poszczególne pakiety bezpośrednio ze źródeł (dużo większa stabilność), więc na wolniejszych maszynach instalacja może zająć sporo czasu.

Plik zawiera drugą płytę systemu, na której zapisano prekompilowane aplikacje dodatkowe, takie jak pakiety biurowe, środowiska graficzne i inne narzędzia
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.