Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

openSUSE 10.2 CD1 pl

Wydajny i wszechstronny system operacyjny oparty na jądrze Linuksa. Dzięki udoskonalonej obsłudze urządzeń przenośnych i ponad 1000 zintegrowanych aplikacji o otwartym kodzie źródłowym, system SUSE udostępnia wszelkie zasoby niezbędne do wykonywania zadań biurowych, pracy zespołowej, komunikacji i tworzenia aplikacji - w każdym miejscu, w którym są one potrzebne użytkownikom.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 138
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Novell
Rozmiar: 703 MB
Nazwa pliku: openSUSE-10.2-GM-i386-CD1...

[inne wersje programu openSUSE]
Wersja finalna wydajnego i wszechstronnego systemu operacyjnego opartego na jądrze Linuksa. Dzięki udoskonalonej obsłudze urządzeń przenośnych i ponad 1000 zintegrowanych aplikacji o otwartym kodzie źródłowym, system SUSE udostępnia wszelkie zasoby niezbędne do wykonywania zadań biurowych, pracy zespołowej, komunikacji i tworzenia aplikacji - w każdym miejscu, w którym są one potrzebne użytkownikom.

Co nowego w openSUSE 10.2?

Sądząc po opisie, openSUSE 10.2 nie stanowi żadnej rewolucji: kluczowymi elementami nowej wersji jest rezygnacja z systemu plików ReiserFS-a na rzecz ext3, uaktualnienie przeglądarki Firefox (do wersji 2.0), ulepszony menedżer zarządzania pakietami oraz stabilniejsza obsługa czytników kart SD. Oprócz tego - to informacja dla zwolenników liczb po trzecim przecinku - w systemie znalazło się GNOME 2.16.1, KDE 3.5.5, OpenOffice 2.0.4, KOffice 1.6 czy kernel 2.6.18.

Wersja przeznaczona dla procesorów 32-bitowych opartych na architekturze x86
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.