Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge S430 UltraNav Driver 16.2.5.0

Lenovo ThinkPad Edge S430 UltraNav Driver 16.2.5.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 276
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 6hgx64ww.exe
Lenovo ThinkPad Edge S430 UltraNav Driver 16.2.5.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony KDL-46CX520 BRAVIA HDTV Firmware 4.012GAA for Mac OS i Lenovo ThinkPad Edge E435 Brazos 2.0 AMD Display Driver 8.930.13. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad Edge S430 UltraNav Driver 16.2.5.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.