Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge E535 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4.

Lenovo ThinkPad Edge E535 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 392
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: lr3f29a2_32.exe
Lenovo ThinkPad Edge E535 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Lenovo ThinkPad Edge E535 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4. to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby TP-LINK TD-W8961NB Router (Annex B) Firmware V1_110519, czy MSI 870-C45 V2 Realtek LAN Driver 5.794.0222.2012 for XP. Lenovo ThinkPad Edge E535 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Lenovo ThinkPad Edge E535 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.