Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge 13 BIOS (Bootable CD) 1.25/1.20 for XP/Wind

Lenovo ThinkPad Edge 13 BIOS (Bootable CD) 1.25/1.20 for XP/Wind to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 412
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 6yuj11uc.iso
Lenovo ThinkPad Edge 13 BIOS (Bootable CD) 1.25/1.20 for XP/Wind to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkPad Edge 13 BIOS (Bootable CD) 1.25/1.20 for XP/Wind to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-Z77X-UP5 TH (rev. 1.0) Intel Display Driver 15.26.9., czy Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Chipset Driver 9.3.0.10. Lenovo ThinkPad Edge 13 BIOS (Bootable CD) 1.25/1.20 for XP/Wind poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.