Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M92 Intel Onboard (Mosaic Support) Display Dr

Lenovo ThinkCentre M92 Intel Onboard (Mosaic Support) Display Dr to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 322
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: b2vdo42us13_1.exe
Lenovo ThinkCentre M92 Intel Onboard (Mosaic Support) Display Dr to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkCentre M92 Intel Onboard (Mosaic Support) Display Dr, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre M58 Intel Display Driver 8.15.10.2040 for Win lub Toshiba Satellite L550 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1. Lenovo ThinkCentre M92 Intel Onboard (Mosaic Support) Display Dr to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Lenovo ThinkCentre M92 Intel Onboard (Mosaic Support) Display Dr

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.