Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58e PLDS DH-16D5S Firmware VL34

Lenovo ThinkCentre M58e PLDS DH-16D5S Firmware VL34 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki PLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 313
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: PLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: vl34win.exe
Lenovo ThinkCentre M58e PLDS DH-16D5S Firmware VL34 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy PLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M58e PLDS DH-16D5S Firmware VL34, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) Realtek LAN Driver 6.250.0908.201 czy HP HDX X18-1010TX Premium Notebook Validity Fingerprint Sensor D. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M58e PLDS DH-16D5S Firmware VL34 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.