Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58e HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7

Lenovo ThinkCentre M58e HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy HLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 479
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: dh10n_0m10.exe
Lenovo ThinkCentre M58e HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma HLDS.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre Edge 91z Slim USB Keyboard Driver 1.10 for XP i MSI Z68A-GD65 (G3) BIOS P.1. Lenovo ThinkCentre M58e HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.