Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M55e ADI SoundMAX Audio Driver 6.10.01.6380 f

Lenovo ThinkCentre M55e ADI SoundMAX Audio Driver 6.10.01.6380 f jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy OTHER SOUNDCARDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 490
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHER SOUNDCARDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: v4aud15us17.exe
Lenovo ThinkCentre M55e ADI SoundMAX Audio Driver 6.10.01.6380 f to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki OTHER SOUNDCARDS.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre Edge 91 USB Mouse Driver 6.48 i Samsung NP300V3AI Series 3 Notebook Easy SpeedUp Manager Softwar. Lenovo ThinkCentre M55e ADI SoundMAX Audio Driver 6.10.01.6380 f poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.