Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M55 NVIDIA Display Driver 97.48 for Vista64

Lenovo ThinkCentre M55 NVIDIA Display Driver 97.48 for Vista64 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 263
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: v3vdo02us14.exe
Lenovo ThinkCentre M55 NVIDIA Display Driver 97.48 for Vista64 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre M55 NVIDIA Display Driver 97.48 for Vista64, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Samsung NP300V4AI Series 3 Notebook Intel Wireless Display Softw czy Brother HL-2230 Remote Printer Console 7.00. Programiści NVIDIA zadbali, by Lenovo ThinkCentre M55 NVIDIA Display Driver 97.48 for Vista64 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.