Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A63 ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for Wi

Lenovo ThinkCentre A63 ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for Wi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 236
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w5chp04us17.exe
Lenovo ThinkCentre A63 ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre A63 ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for Wi, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus P8Z77-V PRO LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.08 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści AMD zadbali, by Lenovo ThinkCentre A63 ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for Wi były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.