Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 6.10.01.623

Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 6.10.01.623 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma OTHER SOUNDCARDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 494
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHER SOUNDCARDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w4aud02us17.exe
Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 6.10.01.623 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki OTHER SOUNDCARDS.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asrock A55M-VS AMD Fusion Utility 1.1.1 i Lenovo ThinkCentre A58 Flash UEFI BIOS (CD ISO Version) 5HKT53A. Programiści OTHER SOUNDCARDS zadbali, by Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 6.10.01.623 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.