Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 5.10.01.638

Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 5.10.01.638 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma OTHER SOUNDCARDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 661
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHER SOUNDCARDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: q4aud33us13_1.exe
Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 5.10.01.638 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy OTHER SOUNDCARDS.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 5.10.01.638, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite A300 AuthenTec Fingerprint Software / Driver 2 czy Lenovo ThinkCentre A53 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge. Lenovo ThinkCentre A61e ADI SoundMAX HD Audio Driver 5.10.01.638 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.