Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows

Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Broadcom.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 259
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Broadcom
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: c3etn00us17_64.exe
Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Broadcom.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite A300 Marvell LAN Driver 10.51.4.3 for Vista x3 lub ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Stabilne wersje Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.