Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lapse It Pro • Time Lapse 3.0

Lapse It Pro • Time Lapse to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. Lapse It Pro • Time Lapse zostało stworzone przez firmę Interactive Universe.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 741
Cena/licencja: 6,62 zł
Producent/dystrybutor: Interactive Universe
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=com.ui.LapseIt...
Lapse It Pro • Time Lapse to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. Lapse It Pro • Time Lapse zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Interactive Universe.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 3.0. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić ezPDF Reader PDF Annotate Form oraz MyBackup Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.