Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

La Tribune pour iPad 2.6

La Tribune pour iPad to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. La Tribune pour iPad to aplikacja wprowadzona na rynek przez La Tribune

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 722
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: La Tribune
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
La Tribune pour iPad to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. La Tribune pour iPad powstało w studiu firmy La Tribune.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.6. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić iUser oraz Edge: the future of interactive entertainment.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.