Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Internet Explorer 11.0.4

Internet Explorer 11 oferuje obsługę CSS3 i HTML 5 . Wykorzystuje również akcelerację sprzętową do wyświetlania stron.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 17057
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft Corp.
Rozmiar: 2.08 MB
Nazwa pliku: IE11-Windows6.1.exe
Internet Explorer 11 to przeglądarka internetowa przygotowana przez Microsoft. Wersja ta wykorzystuje akcelerację sprzętową do wyświetlania stron. Zaprojektowany, aby w pełni wykorzystywać potencjał systemu Windows 8 i Windows RT, uruchamia się i ładuje strony prawie natychmiast. Reaguje tak płynnie, że każda oglądana strona wydaje się jak nowa. Aby zrobić cokolwiek w Internecie, wystarczy przeciągnąć, nacisnąć lub kliknąć. Internet Explorer 11 to także wyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony prywatności. Przeglądarka ma wbudowane narzędzia ochrony prywatności, np. Nie śledź, które można z łatwością włączyć, aby lepiej kontrolować przepływ informacji.

Internet Explorer 11 to także przerzucanie stron w witrynach, przypięcie strony (powoduje utworzenie kafelka na ekranie startowym, Wystarczy jeden gest, by przejść do strony) czy też filtr SmartScreen oraz nagłówek "Nie śledź" - wysyła sygnał do tych witryn internetowych, którym nie chcesz zezwalać na gromadzenie informacji o Twoich wizytach, ponieważ umożliwia to śledzenie Twojej aktywności w Internecie. Sposób, w jaki odwiedzane przez Ciebie witryny odpowiadają na żądania Nie śledź albo w jaki je interpretują, jest zależny od zasad ochrony prywatności obowiązujących w tych witrynach.

Nowości w edycji 11 to między innymi lepsze wsparcie dla WebGL oraz High DPI, optymalizacja pod kątem działania z urządzeniami dotykowymi, narzędzia dla deweloperów, dzięki którym można tworzyć aplikacje dla Windows Store przy użyciu JavaScript, lepsza obsługa RSS i inne. Prezentowane tu wydanie to liczne usprawnienia.

Stabilne wersje Internet Explorer

Windows:

Testowe wersje Internet Explorer

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.