Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel PROSet/Wireless Bluetooth Software 2.6.1211 for XP

Intel PROSet/Wireless Bluetooth Software 2.6.1211 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 651
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BT_2.6.1211_x32.exe
Intel PROSet/Wireless Bluetooth Software 2.6.1211 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Dimension 4600 Intel Springdale Display Driver 6.14.10.4020 i Gigabyte GA-P55-UD4P (rev. 1.0) BIOS F6. Kod programu Intel PROSet/Wireless Bluetooth Software 2.6.1211 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.