Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP G5000 CTO Notebook Wireless Assistant Utilty 3.00 D for XP/Vi

HP G5000 CTO Notebook Wireless Assistant Utilty 3.00 D for XP/Vi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 622
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp34510.exe
HP G5000 CTO Notebook Wireless Assistant Utilty 3.00 D for XP/Vi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz HP G5000 CTO Notebook Wireless Assistant Utilty 3.00 D for XP/Vi, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus Eee PC 1215P Netbook ATK Hotkey Utility 1.44 czy Acer Extensa 5200 Notebook Intel (802abg) WLAN Driver 11.0.0.74 . Programiści Others zadbali, by HP G5000 CTO Notebook Wireless Assistant Utilty 3.00 D for XP/Vi były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.