Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mafia II Trailer 3

Mafia II Trailer 3 jest filmową zapowiedzią kontynuacji wielkiego hitu jaka powstaje w studiach Illusion Softworks. Akcja tego tytułu toczy się w Empire Bay w latach 40stych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 315
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Illusion Softworks
Rozmiar: 66.55 MB
Nazwa pliku: mafia_ii_gunplay_video_in...

[inne wersje programu Mafia II Trailer]
Mafia II Trailer 3 jest filmową zapowiedzią kontynuacji wielkiego hitu jaka powstaje w studiach Illusion Softworks. Akcja tego tytułu toczy się w Empire Bay w latach 40stych. Wojna spowodowała słabą koniunkturę, a wielu powracającym z frontu żołnierzom ciężko jest odnaleźć się w nowym świecie. Taki właśnie los dotyka głównego bohatera - Vito Scalettiego - i to naszym zadaniem będzie pomóc mu zaistnieć w brutalnym świecie podziemia. Nie będzie to proste, bowiem metropolia jest miastem imigrantów: Irlandczycy, Chińczycy, Włosi i inne największe grupy tworzą własne osiedla i wprowadzają bezwzględne reguły życia, które nie zawsze są zgodne ze stanowym prawem.

Na filmie Mafia II Trailer 3 mamy okazję przyjrzeć się bliżej mechanice gry. Główny bohater eliminuje w krwawych jatkach swoich przeciwników korzystając z mniej lub bardziej wymyślnych broni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.