Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Rappelz Resurrection

W Rappelz Resurrection (Rappelz Odrodzenie) wiedźma zmartwychwstała, a nowa strefa PvP została otwarta. Dla graczy Oznacza to nowe wyzywania, starcia i walki z innymi graczami, a także dodatkowe przygody i zadania do wykonania. Rappelz to gra z gatunku MMORPG (Massive Multiplayer Online RPG). Pozwala zanurzyć się w fantastycznym świecie pełnym potężnych stworzeń.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: gPotato
Rozmiar: 1712.01 MB
Nazwa pliku: Rappelz_PL_Resurrection.e...

[inne wersje programu Rappelz]
Rappelz to gra z gatunku MMORPG (Massive Multiplayer Online RPG). Pozwala zanurzyć się w fantastycznym świecie pełnym potężnych stworzeń. Gracze mogą przemierzać bezkresne krainy, uczestniczyć w pojedynkach między sobą, dołączać się do gildii oraz uczestniczyć w epickich bitwach między gildiami aby zdobyć kontrolę kilkunastoma lochami.

W Rappelz Resurrection (Rappelz Odrodzenie) wiedźma zmartwychwstała, a nowa strefa PvP została otwarta. Dla graczy Oznacza to nowe wyzywania, starcia i walki z innymi graczami, a także dodatkowe przygody i zadania do wykonania.

W Rappelz Resurrection (Rappelz Odrodzenie) tryb PvP umożliwia walki nawet z 64 przeciwnikami w tym samym czasie. Dodatkowymi nowościami jest m.in. strefa Deathmatch, gdzie gracze mogą odrodzić się po śmierci i dalej walczyć czy też niespotykane wcześniej chowańce takie jak Biały Jednorożec, Mroczny Jednorożec oraz Mistyczny Dżin.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.