Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mario Arena 0.8

Mario Arena, posiada tylko jedną planszę, na której spadają z nieba potwory. Jest ich naprawdę sporo, więc od sprawności palców i klawiatury zależy wszystko. Jeśli zatłuczesz goombasa z "wyskoku" dostaniesz specjalną premię. Podobnie punktowane są "multikill", czyli naskoczenie bohaterem jednocześnie na kilka potworów. Gra posiada tryb jedno- lub dwuosobowy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1388
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Poklik
Rozmiar: 621 KB
Nazwa pliku: marioarena08.zip

[inne wersje programu Mario Arena]
Jeśli nudzisz się w biurze, szefa akurat nie ma w pracy lub lekcja informatyki ciągnie się w nieskończoność możesz (bez instalowania) zagrać w zręcznościową grę opartą na przygodach dwóch sympatycznych hydraulików z Brooklinu. To nie jest platformówka, ale typowa gra do zabijania czasu... no i goombasów.

Mario Arena, w odróżnieniu od np. Mario Forever, posiada tylko jedną planszę, na której spadają z nieba potwory. Jest ich naprawdę sporo, więc od sprawności palców i klawiatury zależy wszystko. Jeśli zatłuczesz goombasa z "wyskoku" dostaniesz specjalną premię. Podobnie punktowane są "multikill", czyli naskoczenie bohaterem jednocześnie na kilka potworów. Gra posiada tryb jedno- lub dwuosobowy. Opcje ograniczają się do włączenia muzyki oraz trybu pełnoekranowego. Grafika przywołuje na myśl tytuły z lat '80, ale dla wytrawnych graczy będzie to raczej zaleta, aniżeli wada.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.