Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

rFactor 2 - demo 946

rFactor 2 to realistyczne wyścigi samochodowe z wieloma różnymi modelami pojazdów oraz trasami odtworzonymi w każdym szczególe.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3106
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Image Space Incorporated
Rozmiar: 861.18 MB
Nazwa pliku: rFactor2_DemoBuild_946.ex...

[inne wersje programu rFactor 2]
rFactor 2 to wyścigi samochodowe, cieszące się na świecie dużą popularnością. Gracz otrzymuje tu możliwość wzięcia udziału w zawodach wieloosobowych przez sieć, jak i też zmierzyć się z wirtualnymi kierowcami w trybie offline. Twórcy tego tytułu postawili na realizm prowadzenia pojazdu, co wiąże się nie tylko z nieco innym modelem jazdy dla każdego dostępnego wozu, ale również i zmienną przyczepnością kół w zależności od nawierzchni toru. Do tego dochodzi dynamicznie generowana pogoda, która wpływa na szybkość jazdy oraz rywalizację. Gra może pochwalić się również bardzo realistyczną fizyką.

rFactor 2 oferuje różnego rodzaju pojazdy oraz wyścigi. Wozy to nie tylko nowoczesne maszyny, ale również i te starsze, z lat 60-tych. Wśród nich znajdują się m.in. Chevrolet Corvette Coupe 2012, Dallara DW12 Indy, Nissan 370z czy Honda NSX 1991. Gameplay można przetestować dzięki edycji demo, która w stosunku do pełnej wersji posiada jedno ograniczenie - nie można pobierać nowych wozów oraz torów, które ukazują się regularnie. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej. Z podobnych produkcji polecamy ProvingGround oraz Euro Truck Simulator 2.

W wydaniu 946 wprowadzono poprawki do wyścigów oraz opcji gry.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.