Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Vampire: the Masquerade - Bloodlines Unofficial Patch 7.3

Vampire: the Masquerade - Bloodlines Unofficial Patch to łatka poprawiająca błędy, które nie zostały usunięte w oficjalnym patchu producenta.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 597
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Troika Games
Rozmiar: 178.79 MB
Nazwa pliku: vtmbup73.exe

[inne wersje programu Vampire: the Masquerade - Bloodlines Unofficial Patch]
Vampire: the Masquerade - Bloodlines Unofficial Patch to łatka poprawiająca błędy, które nie zostały usunięte w oficjalnym patchu producenta. Wprowadzono szereg zmian dotyczących rozgrywki, między innymi poprawiono działanie broni, zoptymalizowano działanie aplikacji na nowszych systemach oraz zoptymalizowano kod programu.

Vampire: the Masquerade - Bloodlines to gra z gatunku RPG osadzona w gotycko-punkowym świecie stworzonym na bazie systemu Vampire: The Masquerade. Głównym bohaterem gry jest Christof. W chwili w której zaczynamy śledzić jego historię jest on walecznym rycerzem, biorącym udział w krucjatach, dzielnie walczącym ze złem. W trakcie swojego pobytu w Pradze, zostaje zauważony przez jeden z zamieszkujących to miasto wampirzych klanów i zostaje przemieniony w wampira. Dalsza fabuła gry obejmuje kolejne 800 lat, podczas których Christof, prowadzi pełne niebezpieczeństw życie wampira.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.