Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Glamour 3.7

Glamour to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Glamour może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 584
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Glamour to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Glamour zostało stworzone przez firmę Condé Nast Digital.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.7.. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także Boat International oraz BBC History Italia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.