Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11

Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 316
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...

[inne wersje programu Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11]
Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-F2A85XM-HD3 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv czy Gigabyte GA-P67A-UD7-B3 (rev. 1.0) Marvell Console Driver 1.0.0.. Aplikacja Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.