Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) VIA USB 3.0 Driver 6.1.

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) VIA USB 3.0 Driver 6.1. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy VIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 252
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_via_usb3.exe
Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) VIA USB 3.0 Driver 6.1. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma VIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) VIA USB 3.0 Driver 6.1., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asrock Z75 Pro3 Intel Smart Connect Utility 1.0.6 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) VIA USB 3.0 Driver 6.1. został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.