Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77MX-D3H TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Utility 1.

Gigabyte GA-Z77MX-D3H TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Utility 1. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 220
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_intel_irst.exe
Gigabyte GA-Z77MX-D3H TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Utility 1. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Z77MX-D3H TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Utility 1., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI CX70 0ND Notebook Intel N135 / N130 WLAN Driver 15.1.1.1 lub Brother MFC-J280W Printer Driver / Software B1. Kod programu Gigabyte GA-Z77MX-D3H TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Utility 1. został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.