Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 197
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_bootdis...
Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) BIOS F12 lub ASUS X55U Touchpad Driver 1.0.32 for Windows 7 x64. Kod programu Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.