Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1c(UEFI BIOS)

Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1c(UEFI BIOS) jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 486
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-z68mx-ud2h-b3_...
Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1c(UEFI BIOS) to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Realtek LAN Driver 6.250.0908. i Toshiba Satellite L875 Realtek WLAN Driver 2.00.0016 for Windows. Kod programu Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1c(UEFI BIOS) został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.