Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 7.049.09

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 7.049.09 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 364
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_lan_re...
Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 7.049.09 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L350D AMD CPU Driver 1.3.2.0 for XP i Toshiba Satellite L630 HDD Protection Utility 2.2.0.4 for Window. Programiści REALTEK zadbali, by Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 7.049.09 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.