Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Dri

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Marvell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 400
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_bootdis...
Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Dri są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Marvell.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Dri, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Pavilion HDX9010NR Ricoh R5C833 Card Reader Driver 3.51.01 A lub Toshiba Satellite L505 Realtek LAN Driver 6.221.0424.2009 for Vi. Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Dri to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.