Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Driver 1.2.0.1

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Driver 1.2.0.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Marvell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 521
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_sata_co...
Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Driver 1.2.0.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Utility 1.01.14 i JMicron JMB38X Card Reader Driver 1.00.24. Programiści Marvell zadbali, by Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Driver 1.2.0.1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.