Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preins

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preins jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 440
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...

[inne wersje programu Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preins]
Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preins to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preins, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania TP-LINK TL-WN350G Wireless PCI Adapter Atheros Driver lub Toshiba Satellite L740 Network Device ID Registry Setting Tool 3. Programiści Intel zadbali, by Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preins były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.