Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog

Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 271
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_intel_isct.exe
Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Pavilion HDX9080la Hitachi HDD Firmware C40A/80A lub Gigabyte GA-Z77MX-D3H TH (rev. 1.0) Intel Display Driver 15.26.9. Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.