Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel Management Engine Interfa

Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel Management Engine Interfa to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 310
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_6serie...
Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel Management Engine Interfa jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel Management Engine Interfa, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre A58e Realtek HD Audio Driver 6.0.1.5882 for V czy Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) BIOS F10. Programiści INTEL zadbali, by Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel Management Engine Interfa były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.