Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EP45T-USB3P (rev. 1.0) Infineon TPM Driver 3.6

Gigabyte GA-EP45T-USB3P (rev. 1.0) Infineon TPM Driver 3.6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Infineon.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 433
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Infineon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_infine...
Gigabyte GA-EP45T-USB3P (rev. 1.0) Infineon TPM Driver 3.6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Infineon.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP 2000-2b16NR Ralink WLAN Driver 5.0.5.0 for Windows 8 i Gateway 7430 AMD Chipset Driver 5.10.1000.4. Programiści Infineon zadbali, by Gigabyte GA-EP45T-USB3P (rev. 1.0) Infineon TPM Driver 3.6 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.