Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology 2.

Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology 2. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 255
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_intel_isct.exe
Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology 2. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Biostar TA890GXE Ver. 5.2 TOVERCLOCKER Utility 0.9.5.9 i Toshiba Satellite L350 Intel PROSet/WLAN Software 11.5.0.0.3 for. Programiści INTEL zadbali, by Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology 2. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.