Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-945G-S3 (rev. 1.0) BIOS F5

Gigabyte GA-945G-S3 (rev. 1.0) BIOS F5 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 685
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_bios_ga-945g-...
Gigabyte GA-945G-S3 (rev. 1.0) BIOS F5 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-945G-S3 (rev. 1.0) BIOS F5, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów MSI GT683DX / GT683DXR Notebook Sentelic Touchpad Driver 8.5.6.4 czy Albatron PX845GS(Silver) Intel Graphics Driver 3095. Aplikacja Gigabyte GA-945G-S3 (rev. 1.0) BIOS F5 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.