Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway LT21 BIOS 1.26

Gateway LT21 BIOS 1.26 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Gateway.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 380
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gateway
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS_Gateway_1.26_A_A.zip
Gateway LT21 BIOS 1.26 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gateway.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gateway LT21 BIOS 1.26 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Pavilion HDX9314TX Wireless Assistant Utilty 3.00, czy Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) Intel USB 3.0 Driver 1.0.5.235. Programiści Gateway zadbali, by Gateway LT21 BIOS 1.26 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.