Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Flash Optimizer 2.0.1.333

Flash Optimizer to doskonałe narzędzie dla webmasterów i projektantów animacji w technice Flash. Aplikacja umożliwia "odchudzenie" plików SWF o kilkadziesiąt procent. Aplikacja optymalizuje całe pliki SWF zawierające grafikę rastrową, czcionki, czy grafikę wektorową. Aplikacja cześciowo obsługuje Flash 9 i działa w systemie Windows Vista.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 674
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ELTIMA
Rozmiar: 8.49 MB
Nazwa pliku: flash_optimizer.exe

[inne wersje programu Flash Optimizer]
Flash Optimizer to doskonałe narzędzie dla webmasterów i projektantów animacji w technice Flash. Aplikacja umożliwia "odchudzenie" plików SWF o kilkadziesiąt procent. Aplikacja optymalizuje całe pliki SWF zawierające grafikę rastrową, czcionki, czy grafikę wektorową. W rezultacie plik SWF zostaje zmniejszony o kilkanaście (a czasem nawet kilkadziesiąt) procent.

W stosunku do poprzednich edycji, Flash Optimizer 2 działa stabilnie w Windows Vista, czesciowo obsługuje również technologię Flash 9. Pozwala także na kompresję wbudowanych do pliku Flash obrazów, wideo i dźwieków. Umożliwia Program wyposażony został w odmieniony interfejs.

W wersji demo, nowo stworzony, skompresowany plik flash pozbawiony zostaje kolorów. Sa one wciąż widoczne w funkcji podglądu.

Stabilne wersje Flash Optimizer

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.