Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Fable 3 - Traitor's Keep DLC Trailer

Fable 3 - Traitor's Keep DLC Trailer przedstawia kolejna część gry RPG stworzonej przez LionHead Studios. Na filmie mamy okazję zapoznać się z fabułą tej produkcji oraz przebiegiem rozgrywki. Twórcy pokazują nam także szereg ciekawych i efektownych animacji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1176
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LionHead Studios
Rozmiar: 11.45 MB
Nazwa pliku: fable3_trraitorskeepdlc.m...
Fable 3 - Traitor's Keep DLC Trailer przedstawia kolejną część gry RPG stworzonej przez LionHead Studios. Na filmie mamy okazję zapoznać się z fabułą tej produkcji oraz przebiegiem rozgrywki. Twórcy pokazują nam także szereg ciekawych i efektownych animacji.

W Fable III gracz będzie miał okazję wcielić się w bohatera aspirującego do tego, by zostać władcą Albionu. Producent gry, Peter Molyneux, chce by użytkownik poczuł się jak prawdziwy król - zarówno jeśli chodzi o zakres władzy, jak i ciężar swoich decyzji. Zdobycie korony będzie celem pierwszej połowy gry w Fable III. W drugiej gracz zajmie się sprawami swojego ludu - będzie wydawał polecenia i decydował o różnych kwestiach. Oczywiście Albion ma ponosić konsekwencje tych wyborów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.