Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X

EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 341
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 15.46_nforce_winxp64_inte...
EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Nvidia.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Panasonic DMR-E85HS DVD Recorder Firmware DL-106 czy Sony Vaio VPCZ116GX/S Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0. Kod programu EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Stabilne wersje EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.