Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA nForce 680i LT SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista64/Wi

EVGA nForce 680i LT SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista64/Wi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 319
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 64bit_vista_win7_r265.exe
EVGA nForce 680i LT SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista64/Wi są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz EVGA nForce 680i LT SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista64/Wi, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. TP-LINK TL-WN350G Wireless PCI Adapter Driver V1_081210 czy Lenovo ThinkPad G40 Monitor File Tool 2.00. EVGA nForce 680i LT SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista64/Wi poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.