Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Endomondo Sports Tracker PRO

Endomondo Sports Tracker PRO to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Endomondo Sports Tracker PRO wprowadzono na rynek przez Endomondo

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1947
Cena/licencja: 20,55 zł
Producent/dystrybutor: Endomondo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.endomondo....
Endomondo Sports Tracker PRO to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Endomondo Sports Tracker PRO zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Endomondo.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji . Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić SketchBook Mobile oraz SVOX Polish/Polska Eva Voice.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.