Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EF Commander (64-bit) – wersja testowa na 60 dni

EF Commander to menadżer plików służący także jako edytor plików.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 52
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: EFSoftware
Rozmiar: 5.64 MB
Nazwa pliku: EF_Commander_11.60_64.exe
EF Commander to menedżer plików, który zainspirowany został klasycznym Norton Commanderem z czasów DOS. Wyświetla zawartość wybranych nośników danych w dwóch sąsiadujących ze sobą oknach, a sposób ich prezentacji może być zdefiniowany przez użytkownika. Domyślnie dostępne jest drzewo, widok szczegółowy i uproszczony, podgląd miniatur, czy zawartości. Można również zdefiniować własny, dobierając kolumny informacyjne. Inny sposób prezentacji można określić dla każdego z okien. Program obsługuje mechanizmy wielowątkowości, co zapobiega jego zablokowaniu w trakcie wykonywania czasochłonnych operacji.

EF Commander ma za zadania maksymalnie ułatwić pracę z systemem. Wyświetla działające aplikacje, daje szybki dostęp do narzędzi z panelu sterowania, obsługuje systemowe procesy, drukarki, czy wygaszacze ekranu, umożliwia także zamykanie Windows i wiele innych czynności. Za pomocą EF Commander można zweryfikować przestrzeń zajmowaną przez poszczególne katalogi na dysku, tworzyć listy folderów, formatować dyski i czyścić płyty wielokrotnego zapisu. Funkcje porównywania plików i katalogów umożliwiają szybkie odnalezienie różnic w zawartości, a narzędzie do synchronizacji zadba, by zawartość folderów lokalnych bądź umieszczonych w sieci, czy na komputerach przenośnych była zawsze identyczna. Poddawane synchronizacji dane można filtrować po dacie utworzenia i modyfikacji, wielkości pliku, a nawet atrybutach.

EF Commander potrafi wyświetlać wielkość folderów, Umożliwia hurtowe operacje na grupach plików i katalogów, dzieli duże pliki na fragmenty i łączy podzielone. Pakuje i rozpakowuje pliki zarchiwizowane w wielu popularnych formatach, jak 7-Zip, RAR czy ZIP.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowano wersję testową na 60 dni. Pozwala to na sprawdzenie wszystkich funkcjonalności aplikacji bez konieczności płacenia za nią. Dostępne są osobne wersje dla systemów 32- i 64-bit.

UWAGA

Podczas pracy programu może pokazać się okienko z warunkami używania (End User License Agreement). Należy wówczas wybrać opcję „I accept agreement” i kliknąć przycisk OK. Okienko nie pokaże się, jeśli zdecydujesz się na nabycie aplikacji i wybierzesz opcję rejestracji online.

Niektóre programy antywirusowe mogą ostrzegać przed działaniem aplikacji, traktując ją jako szkodliwe oprogramowanie. Jest to związane z wieloma czynnikami, m.in. wyświetlaniem przez menadżer ukrytych folderów. Ostrzeżenia te można zignorować – EF Commander nie wykona samoczynnie żadnej czynności nie zaplanowanej przez użytkownika.

Stabilne wersje EF Commander (64-bit)

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.