Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

e!stilo 1.2

e!stilo to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. e!stilo zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Issue Stand Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 652
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Issue Stand Ltd
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
e!stilo to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. e!stilo zostało stworzone przez firmę Issue Stand Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.2. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine oraz Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.