Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Driver Genius Professional Edition 15.0.0.1021

Driver Genius to aplikacja przeznaczona do automatycznej aktualizacji sterowników. Posiadanie najnowszych, co znacznie wpływa na jakość i szybkość działania komputera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2990
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Driver-Soft Inc.
Rozmiar: 10 MB
Nazwa pliku: drvgen_15.0.0.1021.exe
Driver Genius to aplikacja do automatycznej aktualizacji sterowników. Program że samoczynnie wyszuka zaktualizowane sterowniki do wszystkich urządzeń znajdujących się w komputerze i pozwoli na wygodne zarządzanie już istniejącymi. Z pomocą Driver Genius można robić kopie zapasowe sterowników, przywracać je i przeprowadzać deinstalację. Opcja robienia backupu przydaje się zwłaszcza jeśli mamy nietypowy sprzęt, do którego sterowniki ciężko znaleźć.

Baza programów w Driver Genius Professional zawiera informacje o ponad 60 tysiącach sterowników i obejmuje między innymi płyty główne, karty graficzne i sieciowe, modemy, myszy, drukarki, skanery czy klawiatury. Aby zabezpieczyć komputer przed nowym, ale wadliwym programem Driver Genius może stworzyć kopię starej wersji i punkt przywracania systemu, a w razie awarii przywrócić prawidłowo działający wariant. Kopia zapasowa sterowników ułatwia również ich aktualizację po reinstalacji Windows.

Nowe wydanie to dodanie wsparcia dla Windows 10 Technical Preview, trybu "silent driver installation" (instalacja w tle), nowe narzędzie do usuwania starych sterowników oraz poprawki bugów.

Stabilne wersje Driver Genius

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.